Služby

 NEJČASTĚJI PROVÁDĚNÉ SLUŽBY

   

DÁMSKÝ STŘIH

Precizní střih je základem naší profese. Musí být perfektní, abyste měli co nejjednodušší práci s domácí úpravou vlasů, žádný komplikovaný styling. Perfektní střih navíc vypadá dobře i několik týdnů!

PÁNSKÝ STŘIH

Pánský střih objednáváme na 45 minut a snažíme se o dokonalý tvar. Vlasy upravujeme nůžkami, strojkem i břitvou .Na vyžádání lehká úprava vousů strojkem.

KOLORIZACE

Při barvení vlasů přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se nalézt ten nejlepší odstín vyhovující jeho celkovému stylu.

PROSVĚTLOVÁNÍ  DECOLORACE

Při technikách odbarvení, je nutný dobrý zdravotní stav vašich vlasů. Proto je důležité vše předem důkladně prokonzultovat, aby výsledek byl perfektní bez nežádoucích odstínů a nejlépe propojit pečující službu pro vaše vlasy.

BRAZILSKÝ KERATIN

Profesionální prostředek pro narovnání a regeneraci všech typů vlasů. Výsledkem aplikace jsou zdravé, rovné, hebké a lesklé vlasy po dobu 3 až 4 měsíců.PREPARACE

Jedná se o posilující preparaci s dlouhodobou trvanlivostí, která je určena na všechny typy vlasů. Podle typu a přání klienta je možné použít preparaci pro přirozené vlny nebo pro pevné, výrazné vlny.

PERMANENTNÍ NAROVNÁNÍ VLASŮ

Chcete rovné, hebké a poddajné vlasy? Vyzkoušejte : Smoothing Systém je vhodný pro vyhlazení evropských, afroamerických či asijských vlasů. Je založený na působení kyseliny glyoxylové, kombinované s komplexem KeraSea. Tyto látky pronikají dovnitř vlasu, kde mění keratinové vazby a dochází ke změně struktury, a tedy i tvaru.


REKOSTRUKCE VLASŮ PLEX

Organický proteinový komplex je klíčovou složkou, na které je Plex založen.                                                                                          Ochrana, Elasticita, Lesk                                                                        Časté použití při chemických úkonech